Power
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преоткрийте света на фантазията!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Къщата на Рене и Фил

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Бела Кълън
Първа степен
Първа степен
Бела Кълън


Posts : 42
Join date : 2009-11-11
Age : 33
Location : Форкс

Къщата на Рене и Фил Empty
PostSubject: Къщата на Рене и Фил   Къщата на Рене и Фил I_icon_minitimeThu Nov 12, 2009 10:10 am

Място за РП


Къщата на Рене и Фил 08-100_2840-01
Back to top Go down
Бела Кълън
Първа степен
Първа степен
Бела Кълън


Posts : 42
Join date : 2009-11-11
Age : 33
Location : Форкс

Къщата на Рене и Фил Empty
PostSubject: Re: Къщата на Рене и Фил   Къщата на Рене и Фил I_icon_minitimeThu Nov 12, 2009 10:41 am

Пристъпих няколко крачки напред и пуснах куфарите пред вратата. Почуствах се като у дома. Температурата беше 34 градуса и бях в равнина. Онази зеленина не ми понасяше особенно добре.
Не бях идвала във Финикс от три години. Бяха толкова много, а на мен ми се струваше сякаш вчера още съм живяла тук. Всичко бе толкова познато ...
- Мамо? Ще позваниш ли? - попита Неси, която беше в ръцете ми. Аз си поех въздух, което не й обегна.
Рене не ме бе виждала така - в сегашният ми живот. Този на вампир. Бях се променила и то доста. Тенът на кожата ми не особенно, защото винаги е бил такъв - блед. Очите вече поне бяха златисти за щастие. Червеното определено не беше моя цвят. Косата ми също бе по-различна. Цветът й бе по-наситен, имаше обем, което за мен в предишният ми живот не беше приемущество.
- Да, мила! - казах аз, но изчаках минутка за да се уверя че няма да се разобедя. Вдишах дълбоко и позваних на званеца.
- Идвам! - чу се отвътре. Беше нейният глас. Това ми напомни колко много ми липсваше.
Back to top Go down
Бела Кълън
Първа степен
Първа степен
Бела Кълън


Posts : 42
Join date : 2009-11-11
Age : 33
Location : Форкс

Къщата на Рене и Фил Empty
PostSubject: Re: Къщата на Рене и Фил   Къщата на Рене и Фил I_icon_minitimeFri Nov 13, 2009 12:40 am

Вратата се отвори и на прага й Рене се стъписа все едно е видяла призрак. Толкова ли не ме познаваше? Поне ни й ли наомнях на някогашната Бела?
- Б-б...бела? - попита тя все още смаяна. Не бях способна да кажа нещо и затова само кимнах в отговор на съгласие. След още около 1 продължителна минута тя се окопити и избърса малките сълзички, които се бе опитала да скрие. - Влизайте, влизайте!
Ние с Ренесме послушахме думите й и влезнахме в къщата, която не се бе променила от последното ми идване. Само стената срещу нас беше измазана в по-светъл нюанс на кафявото.
- Мила, защо не се обади че ще идвате?! Трябваше да сготвя нещо специално! - отсече тя, но ни замъкна към хола. - Разполягайте се!
Настаних се на един от фотойлите и положих Неси върху колената ми.
Тя беше спокойна и се усмихваше. Не беше затаила дъх както обикновенно с Едуард я карахме. Понасяше миризмата на човеците все по-добре. Все пак прекарваше толкова много време с Чарли и Сю.
- А тази малка красавица, сигурно е Ренесме! - откликна тя.
Бяхме й пращали снимки по пощата. Естествено в началото Емет беше намерил снимки в Интернет на момиченце на 3 месеца и пращахме нейни. Постепенно стигнахме до нейните.
- Да тя е!
- На колко стана вече?
- На три години! - отвърна гордо Неси. Рене се усмихна и протегна ръце към нея.
- Може ли?
- Разбира се! - подадох й Неси.
Back to top Go down
Едуард Кълън
Първа степен
Първа степен
Едуард Кълън


Posts : 19
Join date : 2009-11-11

Къщата на Рене и Фил Empty
PostSubject: Re: Къщата на Рене и Фил   Къщата на Рене и Фил I_icon_minitimeMon Dec 07, 2009 11:39 am

Колата на Едуард навлезе в териториата на града с пълна сила. След няколко минути спря пред къщата на Рене и Фил. Вратата бързо се отвори и оттам излезе Едуард. Той леко се огледа и след това с бавни крачки, стараеше се да изглежда нормално, стигна до входната врата. За момент си помисли да нахлуе вътре, ноо... Вдигна ръката си и натисна бутона на звънеца...
"Защо толкова се старая?" си помисли вампирът, като не очакваше отговор на собствения си въпрос...защото и той не го знаеше. Може би го правеше, за да не привлича много внимание.
Ед натисна отново отново бутона и се чу, не много приятния звук на звънеца. Тогава вратата се отвори...
Оттам се показа...човек. Какво ли друго можеше да се очаква...може би Бела... На вратата сотеше човешката майка на съпругата му - Есме. По изражението на лицето й се четяха доста от мислите й, но Едуард можеше да ги разбере и без да я погледжа.
-Оо, боже..." си бе помислила тя. Само това ли?...Да само това. Беше малко странно, но само донякъде.
-Ъм...добър ден! - рече Едуард като едва помръдна устните си.
Back to top Go down
Sponsored content





Къщата на Рене и Фил Empty
PostSubject: Re: Къщата на Рене и Фил   Къщата на Рене и Фил I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Къщата на Рене и Фил
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Къщата на Кълън
» Къщата на сем. Гилбърт

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Power :: Световете :: Twilight :: Финикс-
Jump to: